У переддень великого свята Благовіщення Пречистої Діви Марії, 6 квітня, на парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, семеро священнослужителів звершили чин Соборування – уділення Святої Тайни Єлеопомазання всім вірним для оздоровлення від всіх душевних і тілесних недуг.

Численні вірні з молодої громади нашого міста зібрались на спільну молитву. Богослужіння очолив Голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я прот. Руслан П'яста, у співслужінні з отцем-парохом Тарасом Нейлюком, о. Віталієм Максимівом, о. Михайлом Нейлюком, о. Романом Дзюбаком, о. Богданом Лиском та о. Назаром Касієм.

В часі спільної молитви фактично всі присутні в храмі приступили до Таїнства Примирення, щоб відкрити своє серце на дію Божої ласки. Далі кожен священик зачитував уривок з Євангелії та молитву на оздоровлення недужих. Опісля вірні приступали по черзі до кожного священнослужителя, а той намащував їх освяченим єлеєм.

Таїнство зцілення душі й тіла — такими словами можна передати сутність цього таїнства, назва якого пішла від практики його звершення сімома священиками — “собором”. Призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини. У молитвах, що читаються при звершенні таїнства, неодноразово звертаються до Бога прохання про прощення гріхів страждучого та про його одужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі смт. Войнилів на Франківщині вчились будувати Царство Боже «в мініатюрі»

Важливо пам'ятати, що Соборування не гарантує зцілення. Все залежить виключно від волі Божої, і ми не спроможні змусити Його зробити так, як вважаємо за потрібне. Ціль таїнства у зміні самого розуміння, самого прийняття страждань і хвороби, у прийнятті їх як дару страждань Христових, які Він перетворив на перемогу. Для осіб, які перебувають на постелі невиліковної хвороби – це найбільша втіха.

По завершенні Соборування парох парафії о. Тарас подякував священикам, які взяли участь у цій молитві, а також заохотив всіх вірних до активного духовного життя з чистим серцем і вірою у Господа.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2