Парафія живе тоді, коли двері храму часто відчинені. А вони відчинені тому, що парафіяни храму «Святого Миколая» села Тяпче Долинського протопресвітеріату час Великого посту провели у цілковитій злуці з Господом, у цілопальних молитвах і Богослужіннях. 

Парох  о. Ігор Яблонь старається працювати так, на даній парафії, наче кожен день  велика цінність і хоче як найзмістовніше, найдосконаліше влити у душі і серця парафіян науку Христа, а парафіяни у свою чергу підтримують пароха. На даній невеличкій парафії є чимало молитовних спільнот: Спільнота «Матерів у молитві», очільницею, якої є Любов Пастух, спільнота «Миргаритки» (молінь за священнослужителів ), спільнота  дітей «Світло життя» керівник їмость Ірина Яблонь, Апостольство молитви очільниця Марія Диндин. У часі великого посту усі ці спільноти з досить пронизливим змістом Хресної дороги заносили моління до Господа і з вірою і любов’ю просили Бога   миру в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицями Івано-Франківська пройшла Хресна Дорога

А найбільш торжественним був час, коли отець парох привіз Хрест з Гошівського монастиря  з  частинкою Животворного Хреста Спасителя. На протязі трьох днів парафіяни мали духовну віднову, науки, Божественні Літургії  і  Святе причастя, яке офірували за парафію, хворих, сиріт і нашу Батьківщину.  Надзвичайно цінна свята реліквія, до котрої мали можливість приклонитися не тільки парафіяни села Тяпче, а й навколишніх сіл. Живе парафія  у щирих моліннях, у жертвенності парафіян і священнослужителя. Нехай світле Христове воскресіння принесе усім мир, радість і духовну насолоду, а дана парафія прямує до досконалості, до святості.

 

                                                                                               Повідомила Ірина Яблонь

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3