Прийди до мене милий Ісусе,

                                                                        А я на муки Тебе не дам.

                                                                        Я пригорнуся до Твого серця

                                                                       І поцілую Твоїх п’ять ран.

У час Великого посту у селі Тяпче Долинського деканату відбулася особлива Хресна дорога, тому що на дану парафію, на запрошення пароха о. Ігоря Яблоня, завітали брати-семінаристи ІФДС: Скалівський Іван, Зубрицький Іван, Белей Дмитро, Байдюк Андрій, які молитовно допомогли кожному присутньому доторкнутися душею до страждаючого Ісуса, а їхній спів контемплятивно підносив усіх присутніх до неба. Зворушені парафіяни не могли намилуватися ангельськими голосами, які відтворювали пісні, надзвичайно глибокого змісту, про страсті Христові і про життя людини з Богом.

Оскільки село Тяпче прилягає до підніжжя Ясної гори, і ці села є сусідами, парафіяни пригадали часи підпілля, як вони ночами ішли у Гошівський монастир, щоб помолитися і почути, як милозвучно і глибоко духовно співають монахи, а семінаристи ІФДС молитовно нагадали буремні часи найстаршому поколінню і з сльозами радості вони молилися усю Хресну дорогу на колінах. Слова пісень застановляли кожного задуматися над   життям особистим, як християнина. «Якщо ти хочеш бути так, як Бог, навчися ти любити і прощати», такими словами з пісні, яку виконували брати–семінаристи розпочав  проповідь парох о.Ігор Яблонь і від усіх парафіян щиро подякував семінаристам та передав слова вдячності ректору Івано-Франківської Духовної Семінарії УГКЦ  протоієрею Олесю Будзяку, за надзвичайно обдарованих, хороших братів - семінаристів. Відчувається, що Господь їх покликав для праці у своєму винограднику, і хоча це тільки третій курс, наука Христова з їхніх уст звучить живою. Присутність семінаристів позитивно сприйняла молодь і діти, спілкування з ними ще пам’ятають з прощі випускників. Також з нашої парафії є семінарист Степан Витвицький, котрий при першій можливості приїжджає у своє рідне село і поспішає до храму на Святі літургії, де читає апостола, співає духовні пісні, навчаючи місцевих хористів правильних напівів.

Хресна дорога промайнула дуже швидко, і  стація за стацією пронизувала серця присутніх. Кожній душі виднілася Голгофа. Ці дійсно щирі моління оживили парафію, дали наснагу до життя, бо у наш час, коли в Україні війна, тільки одна надія на Боже милосердя. Кожен прийшовши на цю Хресну дорогу з приватним прошенням, але на завершення усі спільно помолилися до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. З великою вдячністю проводжали семінаристів парафіяни, маючи надію, що ці молитовні зустрічі матимуть продовження  у літніх таборах, реколекціях, відновах духа, нічних чуваннях.

Повідомила Ірина Яблонь

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3