Нещодавно Долинський деканат випускників, а саме сіл Тяпче та Пшеничник з парохом о. Ігорем Яблонь взяли участь у прощі випускників у Погоні, яку організовує Комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ спільно з Молодіжною комісією ЧСВВ, Братством свщмч. Йосафата Івано-Франківської Духовної семінарії та департаментом освіти і науки. Усі учні котрі прибули просили у Бога  благословення на правильний вибір майбутнього, приклонившись до чудотворної ікони Святоуспенського Погінського монастиря отців-василіян УГКЦ.

Розпочалася проща  молитвою на вервеці  Після легкого відпочинку, випускники поділилися на групи, кожна з яких мала свого (брата-наставника) і усі радо приступили до духовно-інтелектуально розважальної гри «КВЕСТ». По завершенню цікавої гри випускники мали можливість посповідатися і бути активними учасниками Святої Архиєрейської літургії, котру очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, співслужінні зі священиками, відповідальними за освіту та виховання в деканатах Архиєпархії. Божественна Літургія супроводжувалася співом семінарійного гурту "Еффата".  

Після завершення Святої Літургії Митрополит Володимир уділив Архиєрейське благословення всім прочанам.  Далі на учнів чекала мистецька програма: духовні пісні у виконанні братів-семінаристів, а також захоплюючі, неповторні, цікаві банси, які продовжили роздуми над безмежною Божою любов’ю до нас. Емоції переповнювали дітей, майже усі проявили бажання приїхати на наступний рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдність з Богом – гарантія зросту особи Проща випускників 2017

Завдяки двом учителям Основ християнської етики, Ірині Михайлівній Яблонь та Наталі Федорівній Керничишин,  діти Долинського району   уже другий рік поспіль є активними учасниками прощі у Погоні . Яскраві емоції, приємні спогади, духовне піднесення, ось з чим діти поїхали до своїх домівок, тримаючи у руках милосердинки, вервеці , які отримали всі учасники прощі.Так і хочеться сказати, нехай  Господь благословить усіх, хто працює для збагачення молоді духовно, бо молодь наше майбутнє, молодь це паростки нової України.

Повідомила Ірина Яблонь