Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Нещодавно Долинський деканат випускників, а саме сіл Тяпче та Пшеничник з парохом о. Ігорем Яблонь взяли участь у прощі випускників у Погоні, яку організовує Комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ спільно з Молодіжною комісією ЧСВВ, Братством свщмч. Йосафата Івано-Франківської Духовної семінарії та департаментом освіти і науки. Усі учні котрі прибули просили у Бога  благословення на правильний вибір майбутнього, приклонившись до чудотворної ікони Святоуспенського Погінського монастиря отців-василіян УГКЦ.

Розпочалася проща  молитвою на вервеці  Після легкого відпочинку, випускники поділилися на групи, кожна з яких мала свого (брата-наставника) і усі радо приступили до духовно-інтелектуально розважальної гри «КВЕСТ». По завершенню цікавої гри випускники мали можливість посповідатися і бути активними учасниками Святої Архиєрейської літургії, котру очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, співслужінні зі священиками, відповідальними за освіту та виховання в деканатах Архиєпархії. Божественна Літургія супроводжувалася співом семінарійного гурту "Еффата".  

Після завершення Святої Літургії Митрополит Володимир уділив Архиєрейське благословення всім прочанам.  Далі на учнів чекала мистецька програма: духовні пісні у виконанні братів-семінаристів, а також захоплюючі, неповторні, цікаві банси, які продовжили роздуми над безмежною Божою любов’ю до нас. Емоції переповнювали дітей, майже усі проявили бажання приїхати на наступний рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдність з Богом – гарантія зросту особи Проща випускників 2017

Завдяки двом учителям Основ християнської етики, Ірині Михайлівній Яблонь та Наталі Федорівній Керничишин,  діти Долинського району   уже другий рік поспіль є активними учасниками прощі у Погоні . Яскраві емоції, приємні спогади, духовне піднесення, ось з чим діти поїхали до своїх домівок, тримаючи у руках милосердинки, вервеці , які отримали всі учасники прощі.Так і хочеться сказати, нехай  Господь благословить усіх, хто працює для збагачення молоді духовно, бо молодь наше майбутнє, молодь це паростки нової України.

Повідомила Ірина Яблонь

24

Церковний календар

травня, 2017

Пасторальне планування

Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4