«Хіба ж не знаєте, що ви — храм Божий і Дух Божий живе у вас ? Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог: бо храм Божий святий, а цей храм — ви» 1 Кор. 3,16-17.

Такими словами з Святого Писання звернувся до парафіян отець Ігор Яблонь парох села Тяпче, храму «Святого отця Миколая» Долинського деканату. На урочистій Святій Літургії, коли діти прийняли Урочисте Святе Причастя. Безмежна радість переповнювала серця усіх присутніх, спостерігаючи за дітьми, котрі по особливому прийняли Ісуса до свого серця, а по закінченні Святої Літургії духовним концертом розчулили усіх присутніх до сліз. Приємно спостерігали за своїми дітьми і онуками, батьки, хресні батьки, бабусі і дідусі, котрі не могли натішитися такими радісними моментами.

Дивіться також: Понад 70 дітей вже розпочали свій відпочинок в урочищі «Підлюте»

Парафія невеличка, але духовно багата і жива. На ній є «Апостольство молитви», «Матері у молитві», «Апостольство Маргариток», «Марійська дружина». Крім Божетвенної Літургії та різних Богослужінь, у храмі часто відбуваються духовні розважання, концерти дітей, привітання з нагоди свят, таких, як День матері, Храмовий празник, Урочисте Причастя та багато інших. Велику працю у життя парафії вкладає катехит їмость Ірина Яблонь і радіє, бачачи як парафія оживає з новими силами. Зі слів пароха, дана парафія має велику перспективу на стадії духовного зростання. Адже велике бажання парафіян і щира молитва є фундаментом багатьох починань. Католицька громада розпочала будівництво катехитичного класу, що дасть змогу катехиту більші можливості для праці з дітьми, бо діти це наше майбутнє, Церкви і держави.

До слова, В Івано-Франківську збудують нове приміщення Католицької школи-гімназії.

Повідомила Ірина Яблонь