У неділю, 4 червня, в свято П’ятидесятниці, на парафії Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) урочисто відзначили храмовий празник.

Завітав на храмовий празник адміністратор парафії Богоявлення Господнього о.Зеновій Слоїк, який очолив Святу Літургію о 8:00 год. Привітав священиків та парафіян з храмовим празником також о.Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього, який очолив Службу Божу о 10:00 год. та сотрудник цієї парафії о.Андрій Заліський, який очолив Службу Божу о 12:00 год. у співслужінні адміністратора храму о.Михайла Віхотя та отців-сотрудників.

Читайте також: Урочисте Святе Причастя відзначили у с. Тяпче

Для парафіян було відслужено три Служби Божі, після кожної Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою. Представники «Обнови» підготували смачну випічку, каву та чай, якими частували вірян впродовж дня на церковному подвір’ї, а усі бажаючі мали нагоду скласти пожертву для лікування поранених бійців. На завершення відбувся святковий концерт за участю Заслуженої артистки України Світлани Весни, а також відомих на Прикарпатті і за його межами співачок Оксани Романюк (солістки обласної філармонії) та Галини Рудик (викладача вокальної школи «Crystal Voice»).

  Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ