10 червня 2017 року учасники спільноти парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур’я «На крилах віри» провели цікаву спортивно-пізнавальну зустріч на лоні природи свого рідного села «З молитвою заради здоров’я». Правду кажуть: щасливе життя – це життя з Богом і гарне здоров'я. Саме про це дбають діти парафіяльної спільноти.

Вже третій рік з благословення о. Миколи Фреїшина на парафії села Велика Тур’я діє дитяча християнська спільнота «На крилах віри» (керівник імость Ірина). На рахунку спільноти багато добрих справ: благодійні проекти, ярмарки, участь у «Веселих канікулах з Богом», різноманітні акції за чисте довкілля, участь у конкурсах, виступи, концерти, паломницькі поїздки і, навіть, гастролі. А скільки Божої науки, умінь, позитивних емоцій отримують діти на своїх зустрічах, які відбуваються щоп’ятниці і щосуботи при сільській святині.І от настали довгоочікувані канікули і, звичайно, потрібно з користю для душі і тіла використати кожен день шкільних вакацій. А що може бути кращим, як веселі спортивні ігри, конкурси та розваги на свіжому повітрі? Тому на цей раз вирішили урізноманітни свої зустрічі і організувати веселі старти на свіжому повітрі.

Спільно помолившись, дружньо вирушили на сільський стадіон. Обговоривши деталі змагань, розділились на три команди: «Промінчик», «Вогнище», «Капітошка», обрали капітанів, гасла команд. Були в цей день різні перегони і смачні конкурси; змагались між собою капітани команд, і навіть будували живі статуї. 

Перегляньте також: На парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ відсвяткували храмовий празник

За змаганнями час пролетів як одна хвилина. Діти раділи чудовій погоді і можливості поборотись між собою у кмітливості, швидкості і згуртованості. Імость Ірина, волонтер Татяна Сенюк та мама одного з учасників спільноти Іванна Лаврів подбали, щоб зустріч була цікавою, насичена пізнавальною Божою наукою, а вправи були корисними для здоров’я дітей. Трохи змучені, але веселі і радісні діти повернулись додому.

Попереду ще ціле літо, у дітей спільноти «На крилах віри» багато задумів і планів, але всі вони починаються і завершуються молитвою до Всевишнього.

Учасники спільноти