У суботу, 24 червня, громада храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, здійснила паломницьку поїздку до Марійського центру у с. Погоні. Вірні, на чолі з парохом о. Тарасом Нейлюком мали нагоду приклонитися до Чудотворного образу Матері Божої, випрошуючи Господнього благословення для своїх найрідніших.

Ще будучи в дорозі, прочани почули науку про повний відпуст, адже з нагоди святкування 400-річчя реформи Василіянського Чину, Папа Франциск надав усім їхнім монастирським обителям право уділяти повний відпуст. Переступивши поріг святого місця, усі пройшлись місцевою Хресною дорогою, в часі якої ще раз могли застановитися над великою жертвою Ісуса Христа задля нашого спасіння.

Відтак, у храмі Успіння Божої Матері о. Тарас відслужив Божественну Літургію. Протягом усього часу вірні мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння, щоб з чистим серцем, в часі Служби Божої, могти єднатися з Євхаристійним Христом.

Далі отці-монахи провели невеличкий екскурс монастирською обителлю, показали копію Туринської плащаниці та, власне, Чудотворний образ Матері Божої. Біля святої реліквії кожен міг випрошувати в Господа через заступництво Його Пренепорочної Матері усі потрібні ласки для себе, своїх родини, та Батьківщини нашої України.

Читайте також: Карітас запрошує родини загиблих учасників АТО у «Центр підтримки сім'ї»

Завершилось паломництво молитвою в наміренні Святішого Отця Папи Франциска, якою прочани випросили собі благодать повного відпусту.

Прес-центр парафії Стрітення ГнІХ