Літо! Найкраща пора для школярів. А якщо вона проходить у молитві разом із Богом – то це насправді радісний і щасливий час дитинства.

Вже четвертий рік поспіль на парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур'я Долинського протопресвітеріату УГКЦ з благословення о. Миколи Фреїшина під час літніх вакацій відбуваються “Веселі канікули з Богом”. Цього року канікули проходили у два етапи.

Діти парафії вже з нетерпінням чекали незабутніх, позитивних і спортивних зустрічей, обговорювали майбутні спільні веселі хвилини, планували, ретельно готувались, навіть завдяки своїм батькам придбали однакові голубі футболки з написом “Веселі канікули з Богом 2017. Велика Тур'я».

І етап тривав з 13 по 16 липня. За цей час діти мали можливість глибше пізнати чотирнадцять діл милосердя. Аніматори – студенти Львівського Українського Католицького університету Тетяна Возна, Христина Лозинська, Ірина Наконечна, Ірина Дудяк та Богдана Гаврилів прикладали максимум зусиль, щоб організувати змістовний відпочинок дітей з Богом. Вони щодня наполегливо і завзято закладали фундамент милосердя у маленькі серця і душі дітей парафії – великого майбутнього України. Зокрема, під час табору дітки вчилися працювати в командах, контактувати один з одним і спільно творити добро. Програма табору складалась з різноманітних конкурсів, забав, квестів, спільної ватри, а також катехизаційних наук.

З 31 липня по 5 серпня проходив другий етап «Веселих канікул з Богом 2017».

Провести катихизацію та цікаві літні забави другого етапу до дітей парафії на прохання пароха приїхали аніматори з Тернопільщини Назар Турковськи (м. Теребовля), Наталя Кузенко, Тетяна Лапунька і Христина Сабова (м. Бережани), а також Наталя Ковальчук (м. Козова).

Кожного дня у церкві служилась Божественна Літургія, всі діти приступали до Святого Причастя.

Згодом відбувався поділ на команди старшої і молодшої групи. Діти весело танцювали банси, вивчали пісні, приймали участь у різних сценках, а від так – малі ігри в командах, обід, пообідня велика гра, представлення команд, і трохи втомлені, але щасливі діти повертались додому.

 Першого дня діти мали катехизаційні науки про справедливість, другого – про мужність, третій – мудрість, четвертого дня аніматори у цікавій формі розповідали дітям про таку людську рису, як стриманість, а день п’ятий збагатив знання дітей про Віру, Надію і Любов. Була і спільна велика ватра з піснями, танцями і смачною вечерею на свіжому повітрі. Писали діти листи-побажання воїнам АТО, вправлялись у рукоділлі.

Щоб краще донести Божі науки аніматори використовували сучасні засоби комунікації, демонстрували на проекторі тематичні відео, слайди. Динамічно, багатогранно, креативно – ось як можна охарактеризувати ІІ етап веселих канікул у Великій Тур’ї. В останній день вакацій діти не тільки молились, танцювали і вчились, вони були приємно здивовані, адже їх чекали ще і сюрпризи – подарунки від аніматорів  і солодкий стіл, про який подбали батьки.

Читайте також: Патріарх Святослав відвідав «Веселі канікули з Богом» в урочищі Підлюте

На завершення, 7 серпня, для дітей-учасників «Веселих-канікул з Богом 2017» було організовано пізнавальну подорож на Львівщину. Навіть проливний дощ не зіпсував цього дня веселого настрою. Діти мали змогу відвідати церкву Святої Анни (м. Борислав), також побували у садибі-музеї Івана Франка в Нагуєвичах.

Більше як сто дітей брали участь у дійствах веселих канікул. Це були не тільки діти з села, до них долучились діти, які приїхали погостювати до своїх бабусь і дідусів з великих і малих міст цілої України. Вони подружились, зблизились, бо направду у їхніх серцях замешкав Господь.

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Липень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5