Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, 13-14 жовтня відбулися нічні чування з нагоди 5-річчя заснування парафіяльної спільноти "Матерів у молитві" у храмі св. Миколая с. Ямниця,Єзупільського протопресвітеріату.

Богослужіння супроводжували о. Богдан Курилів (парох парафії), о. Ярослав Рожак, о. Віталій Кузьмин та о. Орест Смицнюк. Розпочалися молитовні чування Великою Вечірнею з Литією, після якої кожен учасник спільноти долучився до Всеукраїнської акції єднання “Україно моя вишивана”, за допомогою голки та нитки, хрестик за хрестиком єднали свої серця у любові та молилися за територіальну цілісність і єдність нашої Батьківщини.

Після науки про молитву було посвячено хоругву для спільноти. Згодом розпочали моління “ Матері в молитві”, щоб Господь захистив Україну від видимих і невидимих ворогів, припинив агресію і ненависть, зупинив навалу терористів та окупантів, викорінив з українського люду гнів і ненависть, що руйнують братолюбність, вселив у серця нашого народу любов, як один до одного так і до своєї Батьківщини. Своїми молитвами єднались із родинами, які у тривозі чекають повернення додому із блок-постів східної України синів, чоловіків, батьків. Просили у Господа зцілення для поранених, молилися до Пресвятої Богородиці за захист усіх волонтерів, капеланів, полонених, щоби допомогти відшукати безвісті пропавших і допровадити їх до отчого дому, щоб кожна мати в Україні знала, де її дитина.

Читайте також: До Івано-Франківська завітав представник спільноти ТЕЗЕ

Молитовна частина чувань була продовжена Молебнем до Пресвятої Богородиці під час якої о. Ярослав Рожак наголосив, що материнство є Божим даром. Далі продовжилися чування співаною Вервицею, після якої о. Віталій Кузьмин у своїй проповіді звернув увагу на те, що Пресвята Богородиця є взірцем для Матерів в молитві. Завершилися чування молитвами на оздоровлення та спільним фото. Під час чувань усі вірні мали можливість приступити до Святої Тайни Покаяння.

Повідомив о. Ярослав Рожак

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2