Збагачувати, навчати, доносити до дітей слово Боже в особливий спосіб вдається на даний момент, за допомогою цікавої і неординарної духовної гри  "Що? Де? Коли?" на тему "Чеснота чи гріх?", яка днями відбулася у Долинському деканаті.

Змагання - це завжди цікаво, а на духовну тематику, це ще й велика можливість прославляти Бога. Організатором і головою журі був о. Олег  Мацьків, котрий  чітко доніс до учасників і всіх присутніх правила гри і умови, щодо не дотримання їх. У залі панувала цілковита тиша всі присутні з’єдналися молитовно у великому колі, взявшись за руки  і пообіцяли, що будуть уболівати один за одного і молитимуться за ту команду, котра виграє і братиме участь у єпархіальних змаганнях. За духовними змаганнями спостерігало незалежне журі: о. Василь Паньків, п. Ірина Яблонь ,с. Бернадета, Згромадження сестер Пресвятої родини, п. Марія  Пенгрин.

Два тури промайнули  цікаво, дитячі серця билися від хвилювань і очікувань перемоги, але гра є гра і завжди є переможці, і переможені. У даному випадку  перемогу отримала команда храму Серця Ісуса і Серці Марії «Полум’я любові», на другому місці - команда церкви Андрія Первозванного «Родина у Христі» і третє місце розділили між собою дві команди це «Парадізо» Різдва Пресвятої Богородиці м. Долина і «Капітошки» Різдва Пресвятої Богородиці с. Кропивник.

Читайте також: Франківський Карітас влаштував для дітей екскурсію «Карпатським трамвайчиком»

Дорадним є те , що усі діти були досить добре підготовлені, відповідально поставились до вивчення матеріалу.  На завершення члени журі і учасники гри, подякували о. Олегу Мацьківу – голові журі, за  чудову співпрацю і побажали наснаги на нелегкій душпастирській ниві, а спільна фотографія, яку зробили на завершення, нагадуватиме про незабутні хвилини  гри "Що? Де? Коли?" на тему "Чеснота чи гріх?"

Повідомила п. Ірина Яблонь

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2