Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Час осінніх канікул - добра нагода для духовних та навчально-пізнавальних поїздок не лише для учнів, а і для працівників загальноосвітньої школи №7 м. Долина. У першу п’ятницю листопада вчителі школи разом із парафіянами церкви св. апостола Андрія Первозванного здійснили паломництво до міста Кам’янця-Подільського: монастиря Святої Трійці отців-василіян Чину Святого Василія Великого.

Цю чудову кам’яну споруду вважають за найстарішу між іншими стародавніми церквами Кам’янця, а ігуменом тут є о. Пантелеймон (Саламаха), якому ми приїхали висловити слова вдячності за багаторічну співпрацю із школою: за духовні зустрічі в стінах навчального закладу, благословення з нагоди Свята першого та останнього дзвоника, щорічне від школи паломництво до Гошівської святині, куди організовували більше десяти років поспіль піші прощі шкільної молоді і вчителів, щоб духовно відновитися, за незабутню прощу вчителів до Крехова.

Читайте також: Активний відпочинок дітей з парафії Різдва Пресвятої Богородиці 

В Святотроїцькому храмі в наміренні паломників відслужилася Свята Літургія, а духовні настанови ігумена монастиря о. Пантелеймона повезли з собою до Долини, щоб це живе і діяльне Боже Слово, яке з любов’ю доносив до нашої великої шкільної родини, нас будувало духовно, зцілювало та сповнювало Божим миром.

Також у цей день ми відвідали одне з семи чудес України – Камянець-Подільський замок. Щира вдячність від прочан о. Ігорю Ліпчанському за молитву і духовний супровід цієї поїздки.

Повідомила Уляна Дмитрів

Пасторальне планування

Травень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3