12 листопада 2017 року на парафію Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур’я у супроводі сестри-монахині Соломії завітали молоді люди з особливими потребами центру реабілітації м. Долина.

Вже 4 роки в місті Долина діє центр реабілітації для дітей і молоді з обмеженими функціональними можливостями. Щоденно батьки приводять дітей до центру, де вони перебувають разом, отримують допомогу психолога, масажиста, реабілітолога, проходять соціальну і трудову адаптацію. Таких дітей і молоді у центрі з різними важкими діагнозами є 30, а також є діти, що стали безпомічними внаслідок родової травми. Заняття в центрі проходять з 9 до 16 години. Сестри-монахині, які служать у даному центрі звернулися за фінансовою підтримкою, щоб забезпечити дітям належну реабілітацію.

Щиросердні парафіяни с. Велика Тур’я з розумінням відгукнулися на на прохання. Після недільного Богослужіння, парафіяни долучилися до збірки коштів, а учасники реабілітаційного центру мали невеликий виступ, чим до сліз зворушили парафіян.

По-особливому, з теплотою, і, як завжди, творчо зустріли особливих гостей діти – учасники дитячої спільноти «На крилах віри», що діє при церкві Покрови Пресвятої Богородиці (керівник імость Ірина Фреїшин).

У своєму виступі вони з теплотою вітали присутніх: ангели-охоронці закликали бути сильними, активними і вірити у свої сили, діти  передали гостям вогники Миру, Любові, Віри і Надії та зроблені власноруч ангелики. Як і годиться, не обійшлось у цей день без солодощів та гарячого смачного чаювання.

Читайте також: У місті Долина приєднались до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»

Звертаючись до гостей, о. Микола Фреїшин побажав дітям Божої опіки, віри та багато справжніх друзів. Словами щирої подяки за підтримку та розуміння промовляла до парафіян і сестра-монахиня Соломія. Вона сказала, що такі особливі діти є щасливі, коли вони разом, а сестри-опікунки монастиря сестер Пресвятої Родини м. Долина щасливі з того, що можуть їм послужити. «А сьогодні так щиро прислужилися і всі ви!» – звернулась до парафіян сестра Соломія.

Вона також висловила впевненість, що завдяки таким спільним зусиллям реабілітаційний центр буде розвиватись і стане добрим місцем для перебування дітей та молоді з особливими потребами.

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2