21 листопада в с. Яворів Долинського протопресвітеріату відзначили храмовий празник.

На запрошення адміністратора храму о. Михайла Боянецького на парафію прибули синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, митрофорний протоієрей д-р Олег Каськів, ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії протоієрей ліц. Олесь Будзяк, економ семінарії протоієрей Ярослав Шмадило, о. Микола Фреїшин, о. Роман Федчик, о. Олег Голинський а також о. Ігор Ліпчанський.

У проповіді до вірних о. Олесь Будзяк зауважив, що Отці Церкви говорять про ангела охоронця, і, навіть ангела парафії, міста чи села. Тому парафія в с. Яворів має свого ангела в особі Архистратига Михаїла. Також ректор заохотив пригадати молитву з дитинства до свого ангела охоронця, яку одразу діти парафії підхопили.

Читайте також: Престольне свято в с. Нові Скоморохи

В кінці урочистої Божественної літургії о. Олег Каськів подякував усій громаді за те, що дбають про будівництво нового храму, за гарну співпрацю між парафіянами і священиком. Також отець заохотив поділитися радістю з пережитого храмового празника зі своїми рідними, які перебувають далеко за межами свого дому, а то й країни.

Також звучали слова привітання з уст священиків та парафіян для о. Михайла Боянецького, адміністратора храму з нагоди його іменин. Опісля відбулося водосвяття та окроплення свяченою водою присутніх вірян.

Повідомив о. Ігор Ліпчанський

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4