Добро і милосердя, два крила, котрі духовно підносять нас до Господа. Саме прикладом цих великих діл, є Святий Миколай, котрий своєю вдачею, ще за життя став взірцем благочинства і джерелом любові до ближнього. Уже багато століть за прикладом Святого Миколая  традиційно обмінюються подарунками, добрими побажаннями правдиві християни. 

Так і у Долинському деканаті, а саме у селі Тяпче  у храмі котрий іменований на честь Святого Отця Миколая, де парохом є о.Ігор Яблонь, відбулося величне дійство під назвою «Стань на мить помічником Святого Миколая ти», ангелята розповідали про колосальну працю на небі, скільки листів отримали від дітей і як допомагали Святому Миколаю пакувати подарунки згідно заслуг кожного.

Активну участь у дійстві взяли діти «Марійської дружини» та «Вівтарної дружини», вже традиційно під керівництвом Імості Ірини Яблонь. Приємно і дорадно те, що кожна людина котра була в храмі отримала солодощі. Завдяки  добрим меценатам, Миколай частував тортиками, шоколадками, цукерками.

До дітей іде у гості святий Миколай!

Багато посмішок і заливного сміху лунало коли, найменші дітки розповідали віршики,  не можна було зрозуміти нічого, але щебет малечі викликав захоплення. Радість у своїх серцях парафіяни понесли до своїх домівок, збагатившись духовно, ставши на якусь мить дітьми. Не забув Святий Миколай передати солодощі дітям сиротам, інвалідам , стареньким , одиноким. Милосердя - воістину велика річ, це дар Господа, якщо його правильно використати, уподібнює нас самому Богу….(Іван Золотоустий).

Повідомила Ірина Яблонь

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3