19 грудня 2017 року на парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур’я Долинського протопресвітеріату з благословення отця Миколи Фреїшина діти спільноти «На крилах віри» вже вдруге провели благодійну акцію «Святий Миколай прийде до кожного». 

Як і торік, подарунок від Святого Миколая отримали найбільш потребуючі жителі парафії. До 24-х помешкань з піснею «Ой хто, хто Миколая любить», теплими побажаннями, з подарунками, продуктовими наборами завітали  Святий Миколай з  наймолодшими благодійниками.

Слід зазначити, що діти спільноти багато потрудились, щоб заробити кошти на придбання необхідних продуктів та смачних подарунків для потребуючих. Минулої неділі з цією метою вони провели благодійний ярмарок «На подарунок для Святого Миколая».

В день Святого Миколая юні доброчинці завітали до людей похилого віку, серед яких 97-річна довгожителька Марія Попик, діти з особливими потребами, одинокі, діти учасника АТО Євгена Юрченка.

Не були на перешкоді у доброчинців ні холод, ні втома, адже діти раділи, що роблять добру справу. Особливо посприяли у проведенні благодійної акції Сливчук Микола, Костів Любов та Лаврів Іванна.

Святий Миколай завітав на парафію Стрітення Господнього

А скільки радості принесли тим, хто через складні життєві обставини, відчуває брак звичайного людського спілкування. Соціальне служіння – важлива складова життя парафії. 

«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» - звучало з уст священика у святковому Євангелії на Божественній Літургії цього дня. Будьмо милосердними, не байдужими до чужої біди. Хай добрий приклад дітей парафіяльної спільноти «На крилах віри» заохочує всіх творити добро.

Повідомив о. Микола Фреїшин