Вже традиційно у навечір’я празника Святого Миколая у Містечку Милосердя(Крихівці) проходило велике святкування.

Цей вечір щороку наповнений усмішками та несподіванками для всіх присутніх. Щороку сюди також приїжджає і наш Митрополит Володимир, щоб своєю присутністю вшанувати працю 5-ти сестер-монахинь, які жертовно і віддано здійснюють своє служіння для 30 дітей різного віку, а також, щоб подякувати всім людям доброї волі, котрі своєю непомітною жертовністю завжди допомагають сестрам піклуватися своїми вихованцями. Це Сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Митрополит Володимир очолив Божественну Літургію і у своєму слові побажав всім присутнім творити добро, як це робив Святий Отець Миколай Чудотворець.

Святий Миколай завітав на парафію Стрітення Господнього

Після урочистої відправи, діти приготували дуже гарну виставу і представили її присутнім гостям. Відтак прийшов Святий Миколай і обдарував всіх щедрими подарунками. Митрополит також за своє віддане і жертовне служіння отримав теплий подарунок. У цей вечір ніхто не залишився голодним.

Дякуємо всім сестрам, які радісно здійснюють своє служіння у Домі Милосердя, дякую всім людям, які хочуть творити добро, незважаючи на свій статус, економічний стан чи свої переконання. Особливо висловлюємо слова подяки тим, які творять добро за євангельським принципом «нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права» (пор. Мт. 6,3), бо за це отримають нагороду від Господа і стають "святими Миколаями".

о. Йосафат Бойко, Капелан Дому Милосердя