Наближається улюблений, довгоочікуваний час – час зимових канікул і новорічних свят! Ці дні пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди.

Найпершим  зимовим святом можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей. Всі християни відзначають цей день 19 грудня. З незапам’ятних часів напередодні свята, прямо під дитячі подушки кладуть цукерки і подарунки.

Ні для кого не секрет, що в цій добрій казці криється історія життя реальної людини, що жила в другій половині III століття і прославилася своєю всепоглинаючою любов’ю до усіх людей. За переказами, напередодні Різдва, Микола виходив на вулицю і, приховуючи свою особу маскою, роздавав дітям солодощі і подарунки.

Несподіваним подарунком для парафіян покладення Риз Пресвятої Богородиці села  Гузіїв відбувся дитячий виступ «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час!», який підготували керівник гуртка БДЮТ Сеньків Світлана Іванівна та педагог-організатор Пришлюк Наталія Василівна.

7 помилок, які ми чинимо з любові до дітей

Ніжний спів дитячих голосів супроводжувався вітаннями та побажаннями для всіх іменинників та присутніх. Особливо хочеться відзначити зворушливу пісню «Доброти свіча», яку майстерно виконалала наймолодша учасниця свята Чикаловська Анастасія під час Таїнства Святого Причастя парафіян. 

«Це свято турботи і любові до ближнього», саме такими словами завершила святкові вітання учасниця церковного хору -  директор Гузіївської школи - Сеньків Наталія Борисівна і запропонувала всім присутнім, спільно з учасниками, заспівати Заповіт Святого Миколая «Робіть добро!»

Насолоджуючись атмосферою свята, отець Богдан Гаврилишин, котрий є парохом даної громади, щиро дякував всім учасникам за прояв доброти та милосердя.

Повідомила Наталія Сеньків