В останній день 2017 року парафіяни храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, за вже виробленою традицією, зібралися на спільну молитву, щоби подякували Господеві за прожитий рік.

Третій рік поспіль адміністратор парафії о. Тарас Нейлюк закликає своїх вірних прийти в цей вечір до Божого храму, щоб помолитися та подякувати Всевишньому за отримані ласки в році, що минає, а також щоби просити Його святого благословення на грядущий календарний рік.

На спільну молитву прийшло близько сотні парафіян. Ще перед Божественною Літургією, душпастир закликав присутніх приступати до Святого Таїнства Покаяння, адже наближаємось до великого та світлого празника – Різдва Христового.

В часі проповіді о. Тарас, власне, говорив про можливість гідно приготувати «ясла своєї душі» до великої містерії нашого життя – приходу Господнього.

«Не спроста в неділю перед Різдвом читаємо в святому Євангелії про усіх прародичів нашого Спасителя. Цей уривок показує нам як довго Божий люд перебував в очікуванні Спасителя», - роздумував ієрей.

За його словами, усі ми також перебуваємо в очікуванні приходу нашого Бога, але мусимо бути добре підготовленими, щоби в покорі серця змогти зрозуміти велику таємницю Божого воплочення.

 Митрополит відслужив подячну Літургію в Архікатедральному соборі

Після спільної молитви о. Тарас привітав парафіян з Новим роком та побажав кожному зробити певний іспит свого сумління, щоби могти в смиренності перед Всевишнім подякувати Творцеві за всі отримані ласки в році, що минув.

Відтак, усі були запрошенні до солодкого столу, по-родинному вітаючи одне одного з Новим 2018 роком Божим.

Прес-центр парафії Стрітення Господнього

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31