Вже декілька років поспіль душпастирі та парафіяни храму святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську, разом зустрічають новий календарний рік. Тому 31 грудня для них справді особливий день, це день подяки, це день спільної молитви, це день підсумків прожитого року.

Подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця очолив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні парафіяльних священиків. На спільну молитву зійшлось стільки людей, що, як то кажуть, яблуку ніде було впасти.

Митрополит Володимир привітав всіх присутніх з прийдешніми святами Нового року та Різдва Христового і побажав миру для кожного присутнього і для нашої Батьківщини. А також нагадав, про таку неординарну подію, за яку важливо бути вдячними Богові - як візит на парафію Патріарха Святослава.

В свою чергу, о. Йосафат Бойко, настоятель парафії, подякував Митрополиту за Його присутність і подарував ікону Богородиці. У своєму слові зазначив, що цього разу ми не маємо що освячувати, бо вже все освятив Блаженніший Святослав, а побажав, щоб Богородиця, яка зображена на іконі опікувалася служінням Архієрея, яке є досить непростим і яке потребує материнської опіки Матері Божої.

Опісля Митрополит від'їхав до Архікатедрального Собору на подячну молитву, а о. Йосафат підбив підсумки пасторального та господарського парафіяльного життя. Своє слово розпочав з читання євангельського уривку про візит Ісуса Христа в дім Симона фарисея і про присутність у цьому домі жінки грішниці.

"Ці слова мають стати дороговказом на наступний 2018 рік - старатися "любити", бо хто любить, тому прощається багато, а не бути фарисеями, які здатні критикувати - думати зле, писати зле, очорнювати, зневажати, ображати. Саме цим переповнений сучасний світ і наша Батьківщина, а ми християни покликані любити конкретними вчинками і так змінювати цей світ і наше життя. Наша віра має свідчити перед іншими про інший стиль життя і до цього покликані всі наші парафіяни", - переконаний священнослужитель.

Опісля отець звернув увагу на дві історичні події минулого 2017 року, які не маємо права забувати - завершення будівництва та освячення Парафіяльно-монастирського центру (19 квітня) та візит Патріарха Святослава до парафії (22 грудня).

 Парафіяни храму Стрітення Господнього подякували Господеві за прожитий рік

Подяка з уст настоятеля линула до отців помічників Петра Цідила та Василя Харкавого (який на даний час служить в Омську), сестер монахинь, які катехизують дітей у парафії Марії Благовіщення та Марії Оранти, семінаристів з єпархіальної семінарії Павла Баланюка, Любомира Дубея та Романа Бойцанюка, паламаря Романа Зубрицького, дяків Василя та Михайла та всіх, хто допомагає і дбає за красу храму і всю господарку, яка кожного року зростає...

"Багато, дуже багато рук допомагають у всьому, що стосується парафіяльного життя... Нехай ці руки ніколи не втомлюються чинити добро", - підсумував настоятель.

Відтак святкування завершилося спільною трапезою у парафіяльному центрі, де наші вірні принесли все, що необхідно для святкового столу

Прес-центр парафії святих Кирила і Методія