Різдво Христове - це подія, яка завжди дивує та вражає ввесь християнський світ. Якось по-особливому чекають на різдвяні свята діти. Радіє душа кожного, коли від хати до хати ходять юні колядники.

Місцеві традиції села Старуня вражають своїм колоритом. Он йдуть "Три царі" у вишиванках, підперезані крайками у високих царських шапках і дзвінко лунає "Бог предвічний нам народився", а там уже чекають інші колядники з зіркою та шопкою і дзвінко колядують.

В храмі Вознесіння ГНІХ, під проводом о. Василя Гоголя відбувся конкурс "Кращий колядник" серед дітей. Після Богослужіння в день свята Обрізання ГНІХ і св. Василія Великого, церкву заповнили дитячі колядки та віншування. Наймолодші з цілковитою щирістю прославляли народженого Христа. В конкурсі взяли участь найменші колядники, серед яких "Вертеп" і колядки під супровід акордеону. Виступило чимало конкурсантів, усі присутні в храмі дружньо допомагали учасникам, адже ці колядки зігрівали серця кожного і подумки повертали у дитинство.

· У Семаківцях відсвяткували храмове свято

На завершення наймолодші парафіяни отримали з рук о. Василя подячну грамоту, а також для учасників конкурсу буде організована поїздка на "Синьогору".

Повідомив о. Василь Гоголь