У неділю, 11 лютого, у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) відбулася Розколяда. Для вірян було організовано справжнє свято окрасою якого стали чудові колядки у виконанні дитячого парафіяльного хору (керівник п. Олександра Безручко) та хору "Аксіос" Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового (керівник п. Божена Куцій) та тріо за участю Любомира, Божени і Лілії.

Незабутньою була також різдвяна програма від Заслуженої артистки України Світлани Весни, викладача вокальної школи «Crystal Voice» Галини Рудик і гурту "Наша Файна", а також музичного колективу під керівництвом п. Ігоря Дем'янця (художнього керівника і диригента муніципального хору "Галицькі передзвони"). Окрім того, для усіх присутніх було організовано смачне частування на подвір'ї храму.

 Розколяда в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового

В рамках святкування Розколяди Iвано-Франкiвське і Львівське товариства украïнських студентiв-католикiв "Обнова" провели на парафiï благодiйну ярмарку "Врятуймо життя воїна разом!" з метою допомогти важко пораненому воїну АТО Олександру Савчуку (поранення ніг), та воїну Ігорю Лугині (ветеран АТО, який не може ходити, заробляє собі на лікування вишиваючи картини).
Пiд час ярмарки в усiх бажаючих була можливiсть посмакувати доброю випiчкою та запашною кавою або чаєм приготованими товариством "Обнова".

Висловлюємо подяку усім хто долучився до організації та проведення Розколяди і бажаємо, щоб різдвяна радість та Боже благословення супроводжувало Вас впродовж цілого року.

Джерело: Інформаційний центр Молодіжної комісії