В понеділок, 12 лютого, коли Христова Церква вшановує Трьох великих святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого, на парафії Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, відбулося святкове дійство за участю парафіяльних колективів та гостей громади, які співали різноманітні колядки та щедрівки.

Після святкової Божественної Літургії, по черзі виступали діти та молодь з Катехитичної школи храму, парафіяльних хор, а також студенти Івано-Фарнківської Духовної Семінарії.

«Ми тут зібралися, щоб разом, нашою парафіяльною родиною, провести коляду до небес, а також колядницькою молитвою просити Господа, щоб зіслав мир на
нашу країну», – розповів парох храму Стрітення Господнього о. Тарас Нейлюк.

Парафіяльний хор, який щонеділі прикрашає своїм співом Божественну Літургію, подарував громаді кілька гарних колядок та щедрівок, а також завітали присутніх вірян щириви віншуванням.

 Розколяда відбулася на парафії Зіслання Святого Духа

Приємною несподіванкою для громади став виступ семінарійного гурту. Браття прикрасили вечір не тільки прегарними колядами, а й кількома патріотичними піснями.

Завершилось свято розколяди солодким частуванням, яке приготували господині парафії Стрітення Господнього.

Прес-центр Парафії