В кожному селі на Прикарпатті розколяда відбувається у різний час і за своїми особливими традиціями. Так в неділю, 11 лютого, учні та вчителі Гузіївської ЗОШ  завітали на розколяду  до Божого храму покладення Риз Пресвятої  Богородиці.

Прославляючи одну з найвеличніших подій в історії спасіння – Різдво Ісуса Христа, всі присутні мали можливість прослухати десять відомих колядок в сучасній інтерпретації. Проте найбільшу увагу привернули до себе юні вихованці гуртка «Театральне мистецтво» БДЮТ з постановкою вертепу «Дивная новина цілий світ збудила».  Радісна новина про народження Ісуса передавалася устами пастушків, котрі на колінця припадали перед яслами, ангела, який радісно підносив дух Різдва. Боротьбу добра та зла символізував словесний двобій між Ангелом та Іродом.

Здіймалися під купол храму не тільки гучні відлуння колядок, а і білі кульки, що символізують світлих чистих ангелів, котрі першими сповістили про народження Христа.

Розколяда на парафії Вознесіння Господнього [ФОТО]

Насолоджуючись атмосферою свята, отець Богдан Гаврилишин щиро подякував всім учасникам за клопітку працю та старання відтворити незбагненну подію.

Повідомила Світлана Сеньків