Празник Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, який наша Церква відзначає 15 лютого, - належить до найбільших свят церковного року. В особливий спосіб це свято відзначають на парафії Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, адже в цей день є їхній престольний празник.

Урочисті богослужіння розпочались в переддень свята молитвою Великої вечірні з Литією, тексти якої вже готували нас до  цього радісного свята. На завершення Вечірні адміністратор парафії о. Тарас Нейлюк освятив нову запрестольну ікону, виготовлену спеціально до храмового празника.

А вже вранці понад дві сотні людей зійшлися до маленького храму на урочисту спільну молитву. Після святкової Утрені, о. Тарас, спільно з запрошеними священнослужителями із сусідніх парафії, розпочав служіння Божественної Літургії.

В часі проповіді до вірян звернувся о. Мирослав Татумиряк, сотрудник парафії великомученика Юрія (с. Угорники). Священнослужитель роздумував над Євангельським уривком, який і послужив до встановлення цього свята. Особливу увагу о. Мирослав приділив тому, що наш Господь ніколи не нехтує людьми, але завжди бажає бути з ними та приходить до них, а тому і ми, в свою чергу, мусимо робити якісь зусилля, щоби своїми добрими ділами йти Йому на зустріч.

 Як громада храму Стрітення Господнього з колядою прощалась

Під час спільної молитви чимало з присутніх приступили до св. Таїнства Покаяння, щоб під час причастя, могти прийняти Євхаристійного Христа до своїх сердець. На завершення богослужінь, о. Тарас висловив подяку отцям, які прибули на храмове свято, а саме: о. Зеновію Слоїку, о. Мирославу Татумиряку, о. Володимиру Войтовичу, о. Василю Гоголю та о. Дмитру Фуфальку. Також настоятель склав слова вдячності усім помічникам, які своєю працею впродовж кількох днів готували святиню до цього радісного свята.

Опісля всі вийшли на церковне подвір’я, де священнослужителі спершу освятили воду, а відтак, за традицією свята, освятили вірним їхні свічки.

Прес-центр парафії Стрітення ГнІХ