Шлях, який пройшов наш Божественний Спаситель від двору Понтія Пилата до гори Голготи, називаємо Хресною Дорогою. На цій Хресній Дорозі робимо 14 зупинок, так званих 14 стацій. Кожна із них розповідає нам про тяжкі муки та страсті нашого Месії, які для нашого спасіння є дуже цінні, бо саме через них ми усі спаслися.

Протягом Хресної Дороги Ісус Христос навчає кожного із нас терпеливо зносити різні терпіння та незручності, які зустрічаємо у своєму житті. Про ці надзвичайно важкі болі і терпіння нашого Учителя особливо розважаємо у часі Великого посту. Ми спішимо до своїх храмів, щоб у цій молитві взяти участь. Та не лише у храмі молимося Хресну Дорогу, але й на будь якому відпустовому місці, а також можемо побачити її у театралізованому виді. Тому відома нам молодіжна спільнота «Товариство Українських студентів-католиків «Обнова», що в м. Івано-Франківську, розробила  театралізовану Хресну Дорогу.

Молодь даного Товариства вже не один рік відвідує різні міста і села нашої та інших областей з цією чудовою Великопосною програмою. І саме ця молодіжна організація 3 березня завітала до наших храмів: святого великомученика Димитрія, що в селі Дитятин та Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Нараївка, Більшівцівського протопресвітеріату.

 7 способів плідно пережити Великий Піст і не відмовлятися від їжі

Молодь ТУСК «Обнова» прибули до нас з театралізованою Хресною Дорогою, яка торкнулася кожної людини, що була присутня на цій чудовій події. Незважаючи на холодну погоду, актори зуміли донести до нас тепло Божої любові та милосердя. Щиро дякую кожному, хто був разом з нами. Особливо дякую отцям, молоді Обнови, організаторам та всім присутнім. Нехай Господь щедро всіх вас благословить.

Повідомив о. Микола Цимбалістий

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1