16-18 березня, 2018 року, на парафії села Велика Тур`я Долинського протопресвітеріату відбулися великопсні реколекції, які проводив місійний відділ Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Доносити до вірян Великопосні науки на парафію прибули о. Роман Микієвич, о. Юрій Павлюк, брат-семінарист 6 курсу Івано-Франківської Духовної семінарії, Гумен Андрій та  катехит учасниця школи християнського аніматора, Гураль Ірина.

Протягом трьох  днів парафіяни  мали можливість послухати  науки, приступити до таїнства Сповіді та Євхаристії, а також приклонитись до святих мощей отця Піо. 

Цікавими і пізнавальними були духовні зустрічі катехитів у сільській школі із вчителями та старшокласниками. Мали свої духовні науки і молоді сім'ї парафії. Служились у ці дні  Акафіст до Страстей Христових, молитви на всяке прошення. 

В п`ятницю учасники дитячої спільноти «На крилах віри”, яка діє при церкві вже 4 роки, разом із своїми батьками провели Хресну дорогу. Під час кожного із 14 стоянь батьки розмовляли з дітьми про хресну дорогу Спасителя, роздумували про добро і зло, про війну, яка сьогодні є теж хресною дорогою для України. 

Такі спільні роздуми над страстями Христовими – дуже важлива місія для  кожного батька чи матері. Існує багато методів виховання дітей, проте найбільш дієвим є власний приклад. В майбутньому він дасть обов’язково добрі плоди.  Бо той, хто частіше всіх схиляє коліна перед Богом, міцніше всіх стоїть на ногах. Якщо шукатимемо того, що духовне – матимемо і тілесне, якщо шукаємо лише тілесного, то втратимо і духовне і тілесне. У цьому – мудрість життя.

Утреня з Каноном Андрея Критського в Архікатедральному Соборі

У неділю, по заверщенню Великопісних реколекцій всі, хто долучався впродовж трьох днів до Божих наук, отримав з ласки Божої повний відпуст.

На завершення реколекційних наук о. Микола Фреїшин від усієї парафіяльної громади церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур'я подякував реколектантам і  побажав сили та натхнення у справі виголошення Божого Слова по  церковних спільнотах нашої Української Греко-Католицької Церкви.

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31