У п'ятницю, 23 березня, на парафії Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького, відбувся чин Соборування – уділення Святої Тайни Єлеопомазання всім вірним для оздоровлення від всіх душевних і тілесних недуг.

Таїнство Єлеєосвячення (Соборування) – це священнодія, у якій під час помазання тіла єлеєм на хворого призивається благодать Божа, яка зцілює душевні й тілесні немочі. Воно зветься соборуванням, бо звершується собором священиків у складі семи, хоча в разі потреби звершувати його може й один священик.

У проведенні цієї молитви взяли участь о. Руслан П'яста, о. Володимир Войтович, о. Михайло Нейлюк, о. Денис Сабецький, о. Петро Козак, о. Роман Дзюбак та о. Тарас Нейлюк - парох храму.

Перед уділенням Святої Тайни Єлеопомазання о. Тарас наголосив на тому, що дуже важливо перед прийняттям цієї священнодії приступити до Таїнсва Покаяння.

Під час Соборування кожен присутній священик зачитував уривок з Євангелії та молитву на оздоровлення недужих. Потім всі присутні в храмі вірні приступали по черзі до кожного священика, а той намащував їх освяченим єлеєм.

 Таїнство Соборування (Єлеопомазання) у церкві св. пророка Іллі

По завершенні Соборування парох громади о. Тарас подякував священикам, які взяли участь у цій молитві, а також заохотив всіх вірних до активного духовного життя з чистим серцем і вірою у Господа. Окрім того отець наголосив на тому, що вступаємо в заключну фазу Великого Посту, яка має на меті остаточно підготувати нас до Пасхи Господньої.

Прес-центр парафії Стрітення ГнІХ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3