У суботу, 24 березня, парафіяни храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, здійснили паломництво до Погінської ікони Божої Матері. Спільним наміром був мир і спокій в Україні та Боже благословення для родин учасників паломництва.

В Погоні всі прочани мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді та Євхаристії. Ще перед Божественною Літургією паломники пройшлись знаменитою погінською Хресною Дорогою, в часі якої парох храму Стрітення Господнього о. Тарас Нейлюк та д-н Володимир Лукашевський читали розважання над страстями Христовими, базуючись на Святому Письмі.

Відтак всі зайшли на спільну молитву до Собору Погінської Богородиці, де мали нагоду приклонитись перед чудотворною іконою, а також ближче познайомитися з історією святині, яку розповів настоятель монастиря прп. о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ.

 Ікона на склі. Франківців запрошують на нетипову виставку

Після Служби Божої прочани помолились панахиду за всіма жертвами комуністичного терору НКВС, яких сьогодні перепоховали в Дем’яновому Лазі.

Оскільки у п'яту суботу Великого посту наша Східна Церква має особливу богослужбу на честь Пречистої Діви Марії, ця відправа, характерна тільки для Східної Церкви, має назву акафісту, а звідси й субота зветься Акафістова, паломники продовжили свої моління Акафістом до Пресвятої Богородиці.

Набравши освяченої води та прийнявши Боже благословення, всі радо виїхали додому.

Прес-центр парафії Стрітення ГнІХ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3