«Нехай хрест, який своїми раменами єднає небо з землею та людей між собою, розростається на нашій землі у велике дерево, що приносить плоди спасіння». св. Йоан Павло ІІ

У час Великого посту у селі  Поляниця,   в храмі св.  Параскеви Болехівського протопресвітеріату відбулася особлива Хресна дорога, тому що на дану парафію,  з ініціативи і сприяння пароха о. Михайла Дудара,  був привезений Хрест з  частинкою Животворного Хреста Спасителя  , котрий зберігається у Гошівському монастирі, а оскільки багато людей не мають змоги приклонитися до Хреста, ігумен Гошівського монастиря о. Вінкентій  Слободян, ЧСВВ з радістю відгукнувся на прохання пароха.

В часі проповіді о. Михайло процитував  св.  Шарбеля: «Хрест це ключ, який відмикає браму Неба. Нема іншого ключа до Небес, окрім Хреста, парох також закликав вірних не тільки в часі Великого посту чинити добрі справи , а мати на меті кожного дня іти до Бога через творення добра ближнім.

∙  У Калуші відбулись Великопосні реколекції на парафії Архистратига Михаїла

Вдивляючись в ікону розп’ятого Ісуса так і хочеться сказати:  Боже, бережи Україну і всіх, хто так щиро молиться, і з вірою прибігає до Тебе, а як відгомін чуємо: «Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас ; візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим ; бо ярмо Моє любе, і тягар Мій легкий.

Повідомила Барабаш Віта

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3