Наближаючись до Страсного тижня, парафіяни храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, об’єдналися у спільній молитві на великопосних нічних чуваннях у ніч з 30 на 31 березня. У молитві взяло участь близько пів-сотні вірян, яких очолив парох храму о. Тарас Нейлюк.

Розпочалась молитовна віднова духа з молитви Вечірні, після якої всі спільно помолились вервицю, роздумуючи над страсними таїнствами. Цікаво, що розважання бралися безпосередньо зі Святого письма.

Відтак на парафію прибули мощі свв. Марії Магдалини та Марти, якими на цей вечір люб’язно поділилась парафія Зіслання Святого Духа, що по вул. Є. Коновальця. Кожен міг приклонитися до святих реліквій, просячи молитви та заступництва у святих, про яких неодноразово читаємо у Євангелії.

Поруч з молитвою для присутніх священнослужителі парафії голосили повчальні науки. Так о. Тарас Нейлюк роздумував над важливістю у святості звершити останні дні посту, наголошуючи на тому, що кожен із нас покликаний був впродовж цього благословенного часу до духовного подвигу.

В свою чергу д-н Володимир Лукашевський розповів про життя св. Марії Магдалини. Диякон зазначив, що ця свята жінка, яка досконало полюбила Христа є для усіх нас яскравим прикладом покаяння та віри.

 Громада храму Стрітення Господнього здійснила паломництво до Погінської ікони Божої Матері

Далі брати-семінаристи провели чудову адораційну молитву з вимкненим світлом та під звуки гітари. Роздуми братів стосувалися Христової хресної жертви. Присутні також мали нагоду помолитися молебень та акафіст до Страстей Христових. В часі чувань люди чисельно приступали до Святого Таїнства Покаяння.

А на завершення всі взяли участь у Божественній Літургії. Заключну реколекційну науку виголосив о. Андрій Король.

 Відбулося Соборування на парафії Стрітення Господнього

Після чого усіх ще благословили святим миром та освяченою водою. Звертаючись до присутніх вкінці чувань, отець-парох зазначив, що чувати - означає бути чуйним, розважати, роздумувати над важливістю життя з Богом, над своїм спасінням, над важливістю святості життя; молитися і просити допомоги Божої про витривалість у цих чеснотах.

«Дякую усім, хто взяв участь у нашій коротенькій віднові духа. Дуже важливо, що вона відбулася саме сьогодні, адже входимо у Страсний тиждень, де спільно з нашим Божественним Спасителем, будемо мало-помалу наближатися через страждання і смерть до світлого воскресіння», - підсумував о. Тарас.

Прес-центр парафії Стрітення ГнІХ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3