«Христос Воскрес – радійте люди!» -  саме під таким гаслом у  Томину неділю, 15 квітня, учні катехитичної школи "Полум'я Любові" ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського парафії Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини під керівництвом катехита Тетяни Яблінської представили перед парафіянами рідного храму пасхальну виставу.

Діти старалися якнайкраще передати євангельські події Воскресіння Христового. Нам вдалось підібрати гарні костюми, декорації, вірші, текст сценки, фон відповідних мелодій. А ще учасники дійства чудовим співом прославили Господа Бога  воскресними піснями.

Слід зазначити, що за всім цим стоїть чимала копітка праця, наполеглива підготовка і бажання прославляти Господа Бога. Великопосний період на нашій парафії був дуже насичений молитвою та працею на прославу Божу. Діти та молодь нашої катехитичної школи, крім репетицій пасхальної вистави,  регулярно відвідували заняття з катехизму, брали активну участь у проведенні парафіяльних Хресних Доріг.  

Також вже традиційно 6 років поспіль на парафії Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини відбувається "свято писанки". І цього року, в суботу перед Вербною неділею, ми організували це свято для дітей та молоді. Розпочалось свято молитвою, благословенням та зверненням до всіх учасників пароха храму о. Вітольда Левицького. В рамках свята відбулося три майстер-класи: декупаж яєць, створення писанки на папері за допомогою картоплі і фарб, а також найголовніший майстер-клас - писанкарство за допомогою писачків та гарячого воску, який провела мисткиня п. Оксана Сподар. 

 У центрі Франківська танцювало понад двохсот школярів

Час Великого посту наблизив нас до Великодня, де ми  готувалися до прослави Воскреслого Господа Ісуса.  Думаю наша праця і старання не пройшли даремно. Це було видно з емоцій, які відчували глядачі після побаченої пасхальної вистави, та слів подяки, які лунали на нашу адресу.

Дякуємо Господу Богу та всім хто долучився до проведення цього святкового великоднього дійства. Особливе дякую хочемо сказати п. Катерині Тусик, голові НД «Просвіта» м. Долини за допомогу з декораціями та костюмами.

Повідомила  Тетяна Яблінська,
Катехит парафії

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3