День матері святкують у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, матері Бога нашого Ісуса Христа. У цьому році свято припало на 13 травня.

У цей день до сільської святині прийшло багато вірян, щоб помолитись до Святої Богородиці, піднести молитви до Всевишнього і відсвяткувати День Матері. Це свято зібрало парафіян Великої Тур’ї у родинне коло, де всім було тепло і затишно, щиро і приємно.

Після недільної Божественної Літургії о. Микола Фреїшин привітав всіх жінок, матерів, бабусь, побажав їм міцного здоров’я і брати приклад з жінок мироносиць – нести мир в родини.

Далі відбулось святкове дійство «Мамо, хай святиться ім’я твоє». Цей дарунок діти спільноти «На крилах віри», що діє при церкві, готували довго. Майже два місяці вони спільно із своїми наставником їмостю Іриною розучували пісні, танці, вірші, сценки, придумували декорації, готували святкові костюми. Та найбільше хвилювань було у день свята. Про те, хвилювались не тільки діти, а ще більше хвилювались їхні матері та бабусі.

На святі прозвучали пісні «Навчи мене, Маріє», «Україна – це ти», «Молюся за тебе», «Мамо, я люблю тебе», «Мамочко моя», «Бабусі», «Найкращі у світі». З великою майстерністю зіграли свої ролі юні актори в інсценівці «Найдорожча в світі людина». Приходили на свято матерів і казкові герої.

 Материнська турбота: Франківчанка стала наставницею для чужої дитини

Щиро раділи матері в церкві, коли діти дарували їм живі квіти і свої обійми. Усі тішились, дивлячись, як гарно танцюють їхні дітки. У матусь та бабусь на очі наверталися сльози від зворушливих слів та пісень, з’являлася щира усмішка від жартів. Вони вкотре переконалися, що їхні дітки найкращі, найталановитіші і щиро люблять Бога, свою родину та неньку Україну.

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3