5-літній Ювілей освячення нашого храму відзначили сьогодні у парафіяльній родині Святих Кирила і Методія. Архієрейську Божественну очолив Владика Гліб Лончина, єпископ для українців в Англії та в Ірландії. Після Літургії Єпископ відправив Чин благословення дітей та освятив Євхаристійний посуд, який парафіяльна спільнота жертвує для новозбудованої каплиці у Волновасі.

Рівно 5 років тому, 2 червня 2013 року біля новозбудованого храму зібралися численні вірні, щоб взяти участь і молитовно супроводжувати освячення новозбудованого храму. Тоді ще не було облагородженої території, зелених газонів на церковному подвірї, парканів, дитячого майданчика, монастирського центру.

"Скільки людей за цей час стали живими членами Церкви Христової через Таїнство Хрещення, а через них скільки людей задумалося над тим, як відповідально бути хресними батьками і матерями", – зазначає о. Йосафат Бойко.

Це все нове, що повстало є плід спільнотної праці та жертвенного служіння численних людських сердець і невтомних людських рук. Неможливо коротко описати скільки людей бере участь у зведенні храму, скільки людей супроводжують молитвою, скільки людей підтримують фінансово.

У Гошівському монастирі відбулася зустріч новіціятів УГКЦ

Скільки дітей і молоді, молодих сімей, наших парафіян, що живуть поблизу храму чи тих, які приходять або приїжджають на спільні молитви з різних куточків. Їх не перерахувати, але це наше майбутнє, сильне майбутнє. Це діти, що виросли біля храму, це молодь, яка стає на шлях особистого дорослого життя, але храм і парафія яких об`єднували. Це є Церква, якою ми живемо – це люди, це спільнота, – о. Йосафат Бойко.

 

о. Йосафат Бойко, ВС

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3