Вже п’ятий рік діти парафії церкви Покрови Пресвятої Богородиці мають чудову нагоду не тільки весело відпочити, але й ближче пізнати Бога.  Впродовж чотирьох днів, з 4 по 7 червня 2018 року, діти мали справжнє свято спілкування, веселощів і духовного зростання.

«Під Твій Покров святий, Діво Свята, прийми дітей своїх, о Всеблага...» – такою була основна тематика духовно-спортивних занять у християнському таборі.

Маленькі парафіяни Великої Тур’ї ще добре пам’ятали незабутні моменти, пов’язані з «Веселими канікулами» минулих років, які відбувалися при церкві, тому радо записувалися до літнього християнського табору і цьогоріч. Вони з нетерпінням очікували веселих розваг, нових історій та вражень. Але те, що для них приготували аніматори, які приїхали на запрошення о. Миколи Фреїшина, перевищило всі їхні сподівання та повністю захопило у вир спільної праці та відпочинку.

Аніматори спільноти «Як Марія» Вікторія Стрекалова, Ярослав Мельник, Ірина Монташевич, Ігор Макар та Марія Іванус кожного дня відкривали дітям нову сторінку веселого християнського життя.

День розпочинався бансами (музичною руханкою), під час яких аніматорам завжди вдавалося згуртувати дітей та налаштувати на щиру спільну роботу. Служба Божа, Молебень чи молитва нагадували про духовне підґрунтя їхніх занять. Після смачного перекусу відбувались цікаві фото-квести, командні змагання, естафети, молитви «Розарію», притчі-казки з роздумами, мультфільм, тематичні конференції.

Особливо запам’яталася дітям театралізоване дійство «Вервиця Марії». Тут звучали  повчання Богородиці, а діти писали на сердечках свої прохання і клали їх до стіп Пречистої. На завершення дійства всі отримали корони з чеснотами Пресвятої Діви Марії. Діти щиро співпереживали, ділилися враженнями, висловлювали свої думки, проводили аналогії, пробували зрозуміти прихований зміст, який несла в собі ця сценка.

 В урочищі Підлюте розпочався сезон літніх християнських таборів

Останній день «Веселих канікул» запам’ятався дітям молитовною ходою по селу з Вервицею та веселою ватрою на сільському стадіоні. На церковному подвір’ї, біля фігури Матері Божої учасник табору із кольорових кульок виклали велике серце – знак безмежної любові до Небесної Цариці.

Діти та батьківська громада храму Покрови Пресвятої Богородиці села Велика Тур’я щиро вдячна всім аніматорам за їхню нелегку та таку важливу у теперішній час місію – допомогти молодому поколінню знайти дорогу до Бога. Нехай наш Небесний Отець благословляє їх і всі їхні майбутні починання.

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3