На парафії Святих Кирила і Методія з 18 по 23 червня відбувся ЛІТНІЙ ОРАТОРІЙ. Так як цей рік наша Церква пропонує нам більше застановитись над Святим Письмом, тому і ми, с. Марія Оранта та с. Марія Благовіщення разом з отцем Петром та отцем Йосафатом вибрали тему табору та гімн, які б допомагали дітям роздумувати над Словом Божим. Наша тема «СЛОВО БОЖЕ В СЕРЦІ З ХРАМУ ПОНЕСЕМ» мала допомогти дітям, та й всім нам дорослим, зосередитись на слуханні Святого Письма та, роздумуючи про нього, вчитись застосовувати Боже навчання у щоденному житті.

Щодня о. Петро на Службі Божій проповідував по Євангельських притчах про Доброго Самарянина, про Сіяча, про Немилосердного Слугу,  про Блудного Сина  та про смоковницю, підкреслюючи цим, яких чеснот нас вчить кожна з них. Всі учасники, а їх було щодня понад 80 добре запам’ятали гімн табору, особиво навчилися співати приспів: «Позабудь у храмі про свої турботи, разом з ангелами Богові співай, пам’ятай, що Служба Божа – це Христа нова Голгота, на якій Його самого не лишай».

Кожен наш день був дуже насичений: починали ми з молитви, після чого чотири команди, які мали за покровителів чотирьох Євангелистів, змагались у різних спортивних естафетах, далі всі ми приймали участь у Службі Божій. Після такого насиченого ранку, звичайно всі з нетерпінням чекали на смачний обід, який нам готували наші мамусі та бабусі. Опісля на всіх учасників нашого літнього ораторію чекали різні гуртки: малювання на каміннях, аплікації, театральні сценки, квілінг. Ну і звичайно, щодня всі діти приймали участь у «Великій грі», це були «Футбол у зв’язках», «Живі шашки», «Водний волейбол» та 4 Євангелисти.

Хоча цей час був дуже насичений, помітно було як всі діти щодня більше і більше здружувались між собою, особливо це було помітно між нашими аніматорами, які були закріплені за кожною командою, але старались радісно помагати іншим командам. У п’ятницю, передостанній день нашого Ораторію, ми всі мали поїздку до м. Стрия, де мали Службу Божу у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці та молились перед чудотворною іконою Ліської Богородиці, а після відвідали зоопарк Лімпопо.

 Веселі Канікули з Богом у м. Долині

Субота – день якого чекали всі, щоб нарешті дізнатись хто переміг у цих веселих але й вимогливих змаганнях, ними стала команда святого Євангелиста Івана. Це правда, що у будь яких змаганнях є перші та другі місця,  та можемо сказати з великою впевненістю, що кожен з учасників нашого ораторію докладав усіх зусиль, щоб якнайкраще приймати участь. Дякуємо Богові за ласку провести цей Ораторій,  а також всім нашим помічникам, і старшим і молодшим, які так віддано і радісно помогли у його здійсненні.

Сестри Катехитки

Гімн табору

Вже готуються дари на Службу Божу.

Що у серці ми до Бога принесли?

Окрім мрії смуток може? Бог усе змінити може,

Лиш чекає, щоб Йому ми віддали.

Позабудь у храмі про свої турботи,

Разом з ангелами Богові співай,

Пам’ятай, що Служба Божа – це Христа нова Голгота,

На якій Його самого не лишай.

У Євангелії – все життя Ісуса,

Його слухаючи, приклад ми берем:

Як нам жити, що робити, щоби небо заслужити.

Слово Боже в серці з храму понесем.

Ось приходить хвиля Служби найцінніша –

Все стихає, чути лиш слова:

Це є Тіло й Кров Господні, що Христос пролив сьогодні,

Щоби змити гріх і щоб не було зла.

У Причастя Бог вступає в серця хатку.

Чи буває більше щастя на землі?

То ж приймім Його з любов’ю і подякуймо достойно,

Як з найкращим Другом ми поговорім.