З 18 по 28 червня на базі садиби «У Павла» в с. Яблуниця відбувалися християнські табори для дітей молоді та дорослих, які проводили аніматори катехитичної школи «Воскресіння». У першому заїзді (з 18 по 23 червня) взяло участь 10 дорослих, 9 дошкільнят (від 3до 6 років), та 38 дітей молодшого шкільного віку, загалом 57 осіб. У другому заїзді(з 23 по 28 червня) відпочивало по-християнськи 47 дітей старшого шкільного віку.

Впродовж десяти днів своїми талантами учасникам таборування служили четверо катехитів: Йосафата-Любов Федьків, Ігор Клюба, Володимир Соколовський, Алла Влашин, музичний педагог Наталія Жолобко та священнослужитель о. Роман Влашин. Медичну опіку здійснювали п. Оксана Бойко та Симчич Христина.

Основною темою табору було «Запрошені на царський бенкет». На щоденних катехитичних зустрічах діти та дорослі розважали над такими темами («Бенкет», «Мій Цар», «Запрошені на бенкет», «Готуємось до бенкету», «У царських палатах», «Дар», «Спілкування», «Слово Господаря», «Найцінніший скарб», «В мирі вийдім»). Ці науки мали за завдання допомогти дітям, підліткам та дорослим усвідомити значення Божественної Літургії, краще її зрозуміти та пережити радість участі у ній. Щоденно усі учасники табору брали участь у Службі Божій, мали нагоду до Св. Сповіді та духовного спілкування, співали Ісусову молитву, заносячи до Господа свої прохання.

Цікавинкою, яка об’єднала усіх, і дітей і дорослих були майстеркласи із плетення вервичок та випікання просфори. Вікторини, ігри, водні естафети, спортивні змагання та тематичні вечори де команди в надзвичайно креативний спосіб представляли свою цілоденну працю це далеко не повний перелік усіх заходів, якими був заповнений кожен день таборування.

 Літній ораторій на парафії свв. Кирила і Методія

Особливим пунктом табору був похід. Діти у супроводі вихователів подолали близько 18 км пішки по гірському хребту із с. Яблуниця до с. Ворохта. На П’ятихатках відвідали табір козаків, скоштували смачного козацького чаю та налюбувалися досхочу краєвидами наших чудових Карпат. 
Родзинкою таборування був королівський танець. Танцювали усі.

∙ Веселі Канікули з Богом у м. Долині

Свіже повітря, смачна та здорова їжа, щоденна молитва, цікаві ігри та забави зробили незабутнім наш відпочинок. Дякуємо Богові за опіку, усім учасникам, аніматорам та організаторам за неймовірну атмосферу хриистиянсього відпочинку.

Більше Фото 

Джерело: Катехитична школа "Воскресіння"