У с.Яблунька при парафії св.Архистратига Михаїла УГКЦ відбувся християнсько-відпочинковий табір «Веселі канікули з Богом» на тему: «Запрошені на Царський бенкет» (про вартість та значення Божественної Літургії), який відбувся з 23 по 27 липня 2018 року.

У таборі брали участь члени Марійської дружини, Назаретської родини та маленькі парафіяни. Кожен день розпочинався із Божественної Літургії, у часі якої всі присутні єдналися з Євхаристійним Христом, попередньо відбувши Тайну Покаяння. Особливістю кожної Служби Божої було те, що Літургія супроводжувалася співом учасників табору. Наситившись духовною поживою, після співаної молитви перед їдою та благословення о.Дмитра Херманчука, діти снідали на свіжому повітрі за великим спільним столом, а опісля щиро співано дякували Богу за дари. Протягом тижня учасники табору у цікавій та ігровій формі проходили катехизацію про усі частини Святої Літургії та будову храму і його частин, а також предмети церковного і літургійного вжитку та священичі ризи. Кожен день, незважаючи на дощову погоду, діти малювали, гралися, співали, танцювали банси, готували та дарували подарунки таємному другові, виготовлені своїми руками.

∙ Веселі Канікули з Богом у Рогатині

Незабутні враження отримали діти та дорослі, яких на "Царський бенкет" запрошували учасники табору, коли одного дня вони стали свідками одягання священичих риз та звершення Проскомидії посеред храму, що супроводжувалося відповідними молитвами вголос.

Надовго у пам'яті дітей, катехитів та аніматорів  залишиться останній день – екскурсія у крайовий летунський табір "Чота крилатих" у с.Луквиця, де їх гостинно зустрів комендант Степан Красілич. У каплиці св.Юрія Переможця було відслужено Святу Літургію. Діти насолоджувалися красою карпатського краю: мальовничими лісами та озерами, на яких каталися човном та рибалили.

Діти з нетерпінням чекають наступного літа, щоб знову так корисно і цікаво провести час з Богом.

Катехити парафії Архистратига Михаїла с.Яблунька

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2