Нещодавно на парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» традиційно було проведено канікули з Ісусом у таборі «Духовна Ватра» під керівництвом о. Вітольда Левицького. У християнському таборі взяли участь 55 дітей віком від 7 до 14 років. Гасло табору: «За все Тобі я дякую, Ісусе, Спасе мій».

З вихованцями табору працювали священики о. Вітольд Левицький, о. Ігор Яблонь, о. Петро Коваль, о. Володимир Сопільняк, катехити Наталія Левицька-Феденчук, Лілія Стахнів (Бойчук), а також аніматори: Тетяна Яблінська, Віра Качмар, Мар’яна Майхер, Христина Іванець - колишні випускники та теперішні студенти  Самбірського педагогічного коледжу ім. Івана Филипчака. Аніматорами також  були вже  другий рік поспіль вихованці катехитичної школи «Полум’я Любові» парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» - Вероніка Сопіра та Аліна Мартинишин.

Десять днів у духовному таборі були дуже насиченими. Діти мали можливість не тільки відпочити, але і багато чого навчитися. Умовно кожен день поділявся на дві частини: духовно-навчальну та довільно-розважальну. У першій половині дня у дітей були ранкові та щоденні молитви, музичні руханки, сніданок, три заняття з катехизації на теми: Божественна Літургія, Біблія та святі українського народу, а також гуртки музики, де вивчали українські та релігійні пісні, та гурток англійської мови, де вивчали слова, пісні, молитви, які стосуються тематики церкви та християнської релігії. Кожне заняття катехити та аніматори намагалися продумати так, щоб дітям було цікаво вивчати Боже Слово, вивчати про Бога та глибше Його пізнавати. На заняттях використовувались різноманітні методи цікавої катехизації, використовуючи  різні нестандартних та ігрові форми. Одним із нестандартних способів катехизи - було присутність дітей на першій частині Служби Божої – Проскомидії (яка зазвичай є утаєнною від очей і вух присутніх у храмі людей, бо священик молиться її самостійно, а вірні в той час повинні в молитві чувати, очікуючи початку другого етапу Служби – Літургії Слова, коли священик відчиняє Царські Врата і оголошує «Благословенне Царство…»). Все, що відбувається на Проскомидії, діти змогли побачити і почути, оскільки о. Вітольд Левицький та о. Ігор Яблонь відправили її у храмі вірних, пояснюючи кожен її момент всім присутнім. Для дітей та підлітків це було дуже цікаво. Вони змогли теоретичні знання, отримані на заняттях катехизму, перенести на практичну площину.

У рамках відпочинкового дозвілля аніматори з дітками відвідали центр спадщини Вигодської вузькоколійки, де могли насолоджуватись навчанням, вивчаючи природу, рослинний та тваринний світ нашого краю.  

Християнський табір «Запрошені на Царський бенкет» у с. Яблунька

Серед всіх відпочивальників – п’ятеро дітей було з Івано-Франківська та четверо з смт. Вигода, які вже неодноразово проводили тут «Канікули з Ісусом». Також семеро дітей було з Калуського району, які отримали море позитивних емоцій та щасливі поїхали додому. Всі інші 39 дітей – це долиняни, парафіяни церкви «Серця Ісуса і Серця Марії» м.Долини. Більша частина таборян - 40 осіб перебувала цілодобово при церкві, інші – 15 дітей ночували вдома. Для дітей було організовано чотирьохразове (для тих, хто ночував) та двохразове (для тих, хто приходив зранку і ввечері йшов додому) харчування.

Парафія «Серця Ісуса і Серця Марії» дякує всім парафіянам та людям доброї волі, які в різний спосіб долучилися до проведення цієї важливої місії. Подяка Господу Богу за можливість проведення «Канікул з Ісусом» у таборі «Духовна Ватра».

Повідомила катехит церкви «Серця Ісуса і Серця Марії»

п. Тетяна Яблінська

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30