Вже четвертий рік поспіль на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Нараївка, проводився дитячий табір «Веселі канікули з Богом». Цьогорічною темою канікул стали «Українські новомученики», адже саме вони, є живим свідченням християнської традиції Київської Церкви сучасних часів.

Протягом чотирьох днів, діти мали можливість познайомитися із життям деяких святих та блаженних нашої Церкви. Мова йшла про Священномученика Йосафата, який хоча і не є новомучеником, та проте, його особа є першим паростком святості після відновлення єдності Київської Церкви з Апостольським Престолом. Протягом інших днів, учасники табору ознайомилися із життям блаженномученика Миколая Чарнецького, преподобної Йосафата Гордашевської та преподобномученика Володимира Прийми.

Духовним осердям табору стала щоденна Божественна Літургія, у якій діти брали активну участь за допомогою співу, читання Апостола, а також через спільне проказування молитов «Отче наш» та «Символа віри». Не обійшлося і без захоплюючих ігор, бансів, естафет, квестів та майстер-класів, підготованих аніматорами.

Чому хороший священик подібний до батька?

Як влучно зазначив адміністратор місцевої парафії о. Микола Цимбалістий: «Цьогорічний табір – це чудовий зразок співпраці різних установ та людей доброї волі. Мова йде про місцевий Народний будинок культури, на базі якого проводився табір, Загальноосвітню школу, адже дирекція багато посприяла у приготуванні обідів, місцеву владу ОТГ, яка допомогла у проведенні табору, а також близько сорока місцевих мешканців, які своєю волонтерською роботою у різний спосіб долучилися до проведення табору. Не можна не згадати і про кількох меценатів, імена яких є відомі Богові».

Залишається висловити подяку Господу Богу за Його божественну благодать, без якої жодна парафіяльна справа не може принести духовного плоду.

Джерело: Прес-служба Більшівцівського протопресвітеріату