Близько 40 дітей взяли участь у дитячому християнському таборі "Веселі канікули з Богом", що відбувся на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105) з 20 по 22 серпня.

Програма табору була складена так, що діти могли відпочити не тільки духовно, а й фізично. Щодня з 9:00  до 16:00 год. діти активно проводили час: веселі ігри, малювання, творчі завдання, руханки та банси, а також Служба Божа, молитва на вервиці, катехизація зробили перебування у таборі незабутнім. 

В останній день табору для дітей була організована екскурсія до Музею Небесної Сотні, де вони мали можливість побачити і торкнутися до реальної, живої історії, побачити особисті речі Героїв та унікальні експонати, привезені з Майдану. Разом з аніматорами табору Вікторією Наконечною та Марією Григорів на завершення "Веселих канікул з Богом" діти відвідали парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка. 

Роми, старенькі і бездомні: Франківській молоді показали реальне життя

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення табору, зокрема аніматорам, які жертовно віддавали свій час і зусилля для праці з дітьми. 

Ласкаво запрошуємо дітей та молодь наступного року взяти участь у нашому таборі і провести свої канікули з Богом.

Джерело: kom.if.ua