23 вересня 2018 року Божого парафія Вознесіння Господнього Української Греко-Католицької Церкви, що розташована в місті Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а(парох о. Іван Сас), відзначила свій ювілей - 10 років від часу заснування. 22 вересня 2008 р.Б. на території так званого «Військового містечка» у дворі будинків було всановлено хрест і освячено єпископом Кир Володимиром (Війтишиним) наріжний камінь під будівництво нового Божого храму. Це і був початок парафіяльного життя.

З того часу розпочалися на парафії регулярні богослужіння. Спершу вони відбувалися біля хреста. Потім, з грудня 2009 року, у богослужбовій каплиці, яка тепер є катехитичним центром парафії. А 30 серпня 2014 року Божого було освячено парафіяльний храм. Від самого заснування парафію очолює парох о. Іван Сас, а допомагає йому сотрудник о. Андрій Заліський.

Святкування 10-ї річниці парафії розпочалося з проведення на парафії Святої місії, яка тривала з 19 по 23 вересня. Місійні науки виголошував о. Олексій Саранчук. В часі Місій багато людей не лише скористали з чудових наук, але й приступили до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії.

Основне святкування пройшло в неділю, 23 вересня. Об 11:00 год. вся парафіяльна громада, гості і друзі парафії зібралися на спільну урочисту Божественну Літургію. Її очолив отець-місіонер Олексій Саранчук, який і виголосив на Літургії останню місійну науку. Співслужили на Літургії парох парафії о. Іван Сас, сотрудник парафії о. Андрій Заліський, адміністратор парафії Богоявлення Господнього о. Зеновій Слоїк, сотрудники парафії Зіслання Святого Духа о. Василь Сливоцький та о. Петро Басараб, а також сотрудник парафії Св. Юрія Побідоносця с. Угорники о. Мирослав Татумиряк.

По завершенні Божественної Літургії до присутніх з привітальним словом звернувся парох парафії о.Іван. Він коротко пригадав історію заснування та становення парафії за цих перших 10 років. Отець Іван висловив слова вдячності Молодіжній комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і її священикам-працівникам, які допомогли у створенні даної парафії. Також слова вдячності лунали всім жертводавця та помічникам парафії, які своїми коштами, працею, молитвою постійно сприяють розбудові святині.

 Прикарпатське село Куропатники відзначило 600-річчя

З нагоди свята на парафію Вознесіння Господнього УГКЦ завітав міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. Він привітав усю громаду з ювілеєм від часу заснування, та висловив слова вдячності від імені міської управи священикам парафії за їхню працю і активну позицію в громадському житті міста. 

Другою частиною святкування був святковий концерт духовної пісні на території парафії. Він поєднувався з частуванням, яке з нагоди свята приготували самі парафіяни. У концерті взяли участь: хор парафії на чолі з регентом п. Романом Пасічняком, вокальна формація "Просто неба", отець Олексій Саранчук, гурт братів-семінаристів "Effata"  та діти парафії. Панувала по-справжньому родинна атмосфера.

Завершилося свято словами подяки всім присутнім та спільним фото на згадку.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2