Майже 300 учасників з чотирьох парафії з Івано-Франківська взяло участь в подячній прощі до Зарваниці. Цьогорічне паломництво відбулася в суботу 27 жовтня. Цікаво, що прочани попередньо не домовлялися про спільну прощу, але були надзвичайно приємно вражені спільними молитвами.

Програма паломництва розпочалася в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, в якому, як відомо, зберігається чудотворна ікона Богородиці. Тут молилися Божественну Літургію, яку соборно відслужили 10 священиків! Серед них о. Іван Сас з парафії Вознесіння Господнього, о. Михайло Віхоть з парафії Зіслання Святого Духа, о. Володимир Войтович – парафія св. пророка Іллі та о. Тарас Нейлюк і о. Володимир Лукашевський з парафії Стрітення Господнього. Разом з ними служили ще отці з Чернівецької єпархії та Львівської Архієпархії, які також з прочанами приїхали до Марійського центру.

  Парафіяни села Тяпче відвідали Марійський центр Зарваниця

Після Літургії місцеві душпастирі прочитали молитви на оздоровлення та окропили прочан свяченою водою. Опісля частина молільників спільною ходою рушила молитися Хресну Дорогу. В часі роздумів над Христовими терпіннями, кожен міг також приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Попри невеликий дощі, що час до часу намагався налякати молільників, всі з хорошим та піднесеним настроєм завершили молитовну програму. Велике враження на паломників склав щойно відкритий комплекс «Український Єрусалим».

Довідково:

Унікальний комплекс «Український Єрусалим» вміщає у собі копії найбільших християнських святинь Святої Землі. Будівництво цього об’єкту розпочалося влітку 2014 році. До комплексу входять: Голгофа – гора, на якій розп’яли Ісуса Христа; Оливний город, де Ісус молився перед арештом; Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата. Посередині розміщена купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі. Справа знаходяться Левові (Ліонські) ворота, одні з воріт, які ведуть у місто, та Вежа Давида, яку продовж століть ніхто не зміг підкорити, і яка є символом нескореності народу. Центральною спорудою комплексу є копія Гробу Господнього.

Усе місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалиму. Відкриття та освячення комплексу відбулося 27 серпня цього року.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1