1 листопада вчителі Радчанської ЗОШ, на чолі з духівником о. Іваном Луцишином, вирушили на прощу до Гошівського монастиря. Проща,  яка вже  традиційно організовується з нагоди  професійного свята, знову зібрала педагогів на чудотворній гошівській землі.

Дорогою до монастиря, прочани розважали на вервиці, де кожен у молитвах за свою сім’ю, рідних і близьких, щиро згадував і учнів.

Програма прощі розпочалося Божественною Літургією, яку очолив о. Іван. Своєю проповіддю священик торкнувся серця і душі. Ніби відчуваючи всі щоденні перешкоди педагогів, розважав про розчарування у нашій професії.

«Саме педагогам Господь призначив Божу мудрість. Слово вчителя, має велику силу, воно  повинно проникати не тільки до розуму дитини, а й до серця. Це зерно, яке ми сіємо з часом обов'язково проросте і дасть свій плід», - переконаний священнослужитель.

Тому отець заохочував освітян щоденно, щиро  молитися, дякувати, прохати про благословення на сьогоднішній день, молитись за своїх учнів, не розчаровуватись, і не зневірюватись у тій добрій справі, яку вони роблять.

 Царство Боже здобувається силою: на одній з Франківських парафій провели чування

Після богослужіння, вчителі  мали можливість побути на самоті, набратись сили від святої землі, подихати Божим повітрям, звернутись до Гошівської Матері Божої зі своїми проханнями і наміреннями.

Завершилося паломництво Хресною дорогою, під час якої кожен відчував особливий дух цього місця.

Повідомила Христина Тимків

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2