Священичий гурт «Кайрос» провів музичний «Вечір пам'яті о. Ярослава Лесіва», священика який був одним із борців за відродження Української Греко-Католицької Церкви, у народному домі, що у м. Болехів. 

Глядачі мали можливість пригадати, а молодше покоління і познайомитись, із цим незламним борцем за свободу через слайди із світлинами та музикальним супроводом. 

У залі панувала тепла ностальгуюча атмосфера, звучала усім відома музика, яку грали священики та дяк на різних музикальних інструментах, лунала прониклива лірична українська пісня у виконанні учасників гурту. Піснею глядачів ніби провели по життю цього незламного священика. Щирість і простота виконання композицій знаходила відлуння у самому серці гостей і здавалось ніби сам отець Ярослав також був тут.

 Чергова візитація Болехівського протопресвітеріату

До священичого гурту «Кайрос» входять священики Долинського та Болехівського протопресвітеріатів УГКЦ: прот. Дмитро Павлик (бас-гітара, вокал), прот. Богдан Тисяк (соло гітара, вокал), о. Олег Мацьків (соліст гурту), о. Василь Бурій (ударні, вокал), о. Ігор Ліпчанський (саксофон, сопілка), о. Володимир Савчин (соліст гурту) і дяк-регент Володимир Кіндра (музичний керівник гурту, клавіші, вокал).

Повідомила Ірина Новицька