У п’ятницю, 30 листопада, молодіжна спільнота “Метаноя” парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох – о. Іван Сас), провела молодіжні молитовні чування у парафіяльному храмі.

У заході взяла участь парафіяльна молодь, а також молодіжні християнські спільноти: “Тезе”, що діє при парафії Зіслання Святого Духа м. Івано-Франківська, та “Агіос” - парафії Матері Божої Неустанної помочі отців-редемптористів. Основна тема чувань – віднайдення і усвідомлення власного покликання.

Програма складалася з декількох етапів. Спершу була спільна молитва Божественної Літургії, яку очолив сотрудник парафії о. Андрій Заліський. Опісля парафіяльна молодіжна спільнота провела духовну програму, в часі якої молитви-роздуми поєднувалися з духовними піснями. До цієї частини програми долучилася своїм чудовим співом вокальна формація “Просто неба”. По завершенні духовно-пісенної частини брат-семінарист Іван Зубрицький провів коротку конференцію на тему Передріздвяного посту: як найкраще його провести.

Опісля всі учасники чувань з храму перейшли в приміщення парафіяльного Катехитичного центру, де переглянули короткометражний фільм “Доторкнись і побач”.

∙  В Архікатедральному соборі відбудуться реколекції з нагоди Різдвяного посту

Завершився захід частуванням усіх присітніх чаєм з печивом, під час якого відбулося ділення учасників своїми враження від почутого та побаченого. Парох парафії о. Іван Сас висловив слова щирої вдячності усім, хто організував та взяв участь у даних молитовних чуваннях. Також священик висловив бажання, щоб такі заходи були ще однією доброю традицією в житті парафії.

Джерело: kom.if.ua

Пасторальне планування

Квітень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5