Останні дні 2018 року в Катехитичній школі «Воскресіння» були надзвичайно насиченими. Діти, батьки та вихователі-катехити готувалися до Нового Року та Різдвяних свят.

У суботу, 29 грудня, під проводом пані Оксани Слободян, викладача художніх дисциплін ВХПУ №3, у школі відбувся майстер-клас із розпису новорічних кульок на ялинку.

«Ялинка є вічно зелена і є символом вічності до якої кожен із нас прямує. Новорічна куля є досконалою геометричною фігурою і є закликом для кожної людини дбати за свою християнську досконалість», - звернувся до усіх присутніх на початку заходу директор школи о. Роман Влашин.

Учасники майстер-класу, яких прибуло більше 50 осіб, вчилися майстерно розписувати новорічні кульки. Допомагали їм у цьому батьки, та помічниці п. Оксани – студенти ВХПУ №3 (гр.В-34) Валентината Дехтяр, Ольга Дехтяр та студентка кафедри «Образотворчого мистецтва та реставрації» Анастасія Гурська.

У неділю, 30 грудня, у катехитичній школі «Воскресіння» звершилася подячна Божественна Літургія за прожитий рік. По завершенню Служби Божої директор школи  о. Роман Влашин та катехити нагородили медалями найактивніших учасників школи (32 особи).

 Настоятель Архікатедрального собору серед кращих митців Прикарпаття

Після нагороджень діти прикрашали ялинку, оздоблювали різдвяний вертеп, ділилися із присутніми своїми талантами. На завершення усі об’єднались навколо святкового столу. Смакуючи страви приготовані з любов‘ю батьками усі присутні складали собі новорічні та різдвяні привітання. Свято завершили бансами.

Щира подяка усім учасникам свята, усім добродіям та жертводавцям; о. Юрію Новіцькому - настоятелю Архікатедрального собору за постійну турботу та підтримку; пекарні «Оберхліб» п. Любов Станіславська за багаторічну жертовність та смачні солодощі; батькам, катехитам, молоді та дітям за цілорічну сумлінну працю.

Хай Ісус мале Дитя благословить Вам життя, а Пречиста Діва Мати дасть Вам благодаті. Веселих усім Новорічних та Різдвяних свят!

Прес-служба Катехитичної школи «Воскресіння»

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30