У неділю, 7 квітня, парафіяни храму св. ап. Андрія Первозванного, мешканці міста Долина та околиць мали змогу спостерігати театралізовану Хресну Дорогу вулицями м. Долина, яку провело Товариство Українських Студентів-Католиків «Обнова» із м. Івано-Франківськ.

Це було неймовірне та надзвичайно реалістичне дійство. Натовп людей був переповнений враженнями та емоціями. Дуже щиро та переконливо грали власні ролі актори-студенти.

Проте ці надзвичайно талановиті молоді люди не просто хотіли показати нам видовище, а передати повноту страждання Ісуса на своїй Хресній дорозі. Допомогти усвідомити, яким важким має бути гріх, щоб Він змушений був знести усі ці знущання та приниження. Допомогти пригадати, що Ісус Христос не просто легенда чи міфічна істота, а реальна людина, яка відчувала біль, страх і зневаження. І хоча у натовпі співчутливо кричали: "не бий так сильно" - насправді Ісусу було у тисячу разів гірше. Його невинного катували за нас, за наші провини.

Насамкінець, хочеться, щоб це була не розвага для людей, яка за кілька днів залишиться лише хорошою постановкою, а реальним усвідомленням власної гріховності та немічності власних сил. Лише у Ісусі Христі маємо спасіння. І згадуються слова із пісень, що сьогодні лунали: "якщо ти хочеш жити так, як Бог - навчися так любити і прощати..." та "претерпівий за нас страсті..." 

 Митрополича Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська

Спасибі цьому творчому колективу за чудове виконання, адміністратору храму св. ап. Андрія Первозванного о. Богдану Тисяку, меру міста Володимиру Гаразду та Галині Курус за сприяння у підготовці до цього заходу, комунальникам за технічну підтримку, поліції за охорону та розчищений рух, усім священикам, що долучилися до цієї ходи та усім, хто допоміг із організацією такої незвичайної Хресної Дороги. Нехай зростає та зміцнюється ваша віра та любов.

Фото: Тетяна Головчин, Світлана Бугрій, Ірина Новицька, о. Ігор Ліпчанський

Ірина Новицька,
парафіянка храму св. ап. Андрія Первозванного УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30