З благословення Владики Володимира Війтишина та духовного проводу о. Степана Витвицького з 1 по 6 липня відбулися Веселі канікули з Богом на парафії Св. Великомучениці Параскеви, м. Болехів. Активну участь взяли 90 місцевих дітей, темою якого була "Сім'я".

"Разом з дітками ми повернулись ще до початку створення першої сім’ї на Землі – Адама, Єви та їхніх синів. Не побоялись виокремити у кожній родині найбільш виразну рису, що в найважчі моменти їхнього життя допомогла, попри все, залишитись разом. Єдність зберегли для всього світу Перші люди", - розповідають організатори табору.

В Другий день, Авраам і Сара навчили вірити і довіряти в усьому Богові. Які б випробування не були – Господь за все подбає.

Третього дня Ревека й Ісаак всіх захопили взаємною любов'ю.

Четвертого дня Захарій і Єлизавета показали відданість і праведність щодо Господа, який все створив і всім управляє.

П’ятого дня Йоаким і Анна навчили терпеливо ставитись до випробувань, не нарікати на життєві негаразди, труднощі. Адже все, що Бог запланував – обов’язково здійсниться, коли б це не було.

У франківський храм привезли мощі Святого Апостола Юди Тадея (ФОТО)

І шостого дня Йосиф і Марія покірно схилили голову на Божі задуми, які зробили Їх знаряддям для великої місії на землі. Батьки Месії привели на світ Того, хто порятує всіх людей від гріхів їхніх.

Важливо, щоб в нашій країні створювались міцні сім’ї, побудовані на «кам’яному» фундаменті, які будуть стійкими перед випробуваннями.

Окрім того, кожен день ми веселились: танцювали банси, відвідували майстер-класи, бавились естафети, великі ігри, співали пісні, і все це робили разом з Богом, адже невід’ємною частиною табору була Служба Божа та катехизація.

Повідомила п. Василина Гимер

Пасторальне планування

Жовтень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3