З 5 по 7 липня учасники катехитичної школи «Воскресіння» у складі 13 осіб мали чудову нагоду милуватися краєвидами Дністровського каньйону. Розпочався сплав із с. Нижнів під проводом досвідченого інструктора, кандидата в майстри спорту з водного туризму п. Віктора Шушваля та директора національного природного парку "Дністровський каньйон" Шкільнюка Михайла Федоровича.

Цікаві розповіді про історію повстання цього чуда світу, про флору та фауну цього регіону змусили усіх задуматися над величчю, мудрістю та любов’ю нашого Творця, який все це залишив людині. Саме тому діти молодь та дорослі з радістю долучилися до акції прибирання сміття та одній із локацій.

Щоденна Служба Божа із наукою, яку для учасників сплаву служив о. Роман Влашин – директор КШ «Воскресіння» спричинилася до того, що дні сплаву стали також днями віднови духа.

Гарна погода дозволила усім учасникам досхочу насолодитися водними видами спорту. Завершився сплав у с. Долина Тлумацького району.

 Духовний відпочинок спільноти «Мир Вам»

Таким чином учасники славу подолали близько 30 кілометрів водного шляху. Усі щасливі, відновлені духом та тілом. Сповнені незабутніх вражень повернулися до своїх домівок.

Повідомив о. Роман Влашин